Kraftwerk 90155 xhaketë pune me xhepa me madhësi M

(KRAFTWERK racing parka medium)

Kraftwerk
Art. no.:
90155M
Bar kodi:
7612206076296
Çmimi:
60.66 €
Kraftwerk 36004 xhaketë pune me xhepa me madhësi M
Veshjet industriale të prodhuara veçanërisht të rënda dhe të rehatshme për të veshur Drillich. Xhaketë e punës me zip të plotë dhe xhepa praktikë. Me mbrojtje shtesë (poliestër / PU 240g) në mëngë.

Xhaketë pune me cilësi të lartë të bërë nga Drillich të qëndrueshme
Bagging praktike dhe të ndryshme
CE- / EN 340 testuar
Materiali: 65% poliester, 35% pambuk (290g / m2)
në dispozicion në madhësi: S - M - L - XL - XXL - XXXL

Parts-Center sjell për herë të parë në tregun kosovar vegla pune kualitative nga prodhuesi i mirënjohur "Kraftwerk". Lloje të ndryshme të veglave multi-përdorimshme, me kualitet maksimal, dhe precizitet në punë.

"Kraftwerk" është kompani internacionale zvicrane e specializuar në krijimin e veglave të punës me kualitet dhe profesionalizëm maksimal, e cila u krijua në vitin 1979.

Veglat "Kraftwerk" mund të jenë aktive dhe atraktive në segmente të ndryshme të përdorimit të veglave të punës, siç janë segmenti automativ, agrokulturë, ndërtimtari, industri si dhe në hobi të ndryshme.

auto, autopjesë, autopjes, veturë, vetura, vetur, automobil, automobili, automjet, automjeti, makinë, makina, vegla, pjesë rezervë, pjesë këmbimi, pjes, pjese, pjesë, Kosove, Kosovë, Kosova, Kosovo, Kosov, distributor, Kraftwerk
Gjithsej: